Eventy

Kalendarz pełen fascynujących wydarzeń przyciąga Klientów do Galerii Handlowej i zachęca do częstych odwiedzin.

Eventy, które bawią i angażują, pomagają zbudować trwałe relacje z Klientami i pozytywnie wpływają na wyniki biznesowe.

Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni event i kompleksowo zajmiemy się jego obsługą.

Eksperymentarium

Fizyka i astronomia są fascynujące! Zachwycają i zaskakują nie tylko najmłodszych. W Twojej Galerii odwiedzający będą mogli wykonać najsłynniejsze eksperymenty fizyczne, podziwiać kosmos w sferycznym planetarium czy poszukać meteorytów.

Proponujemy wyjątkowy interaktywny event, który nie tylko bawi, ale i uczy.

Podróże Koziołka Matołka

Któż w dzieciństwie nie chciał podróżować z Koziołkiem Matołkiem. Teraz w Twojej Galerii każdy może wrócić do marzeń z dzieciństwa i przeżyć emocjonującą przygodę wraz ze swoimi dziećmi.

Wyjątkowa wielkoformatowa gra planszowa, warsztaty budowania kompasów, ogromne puzzle i spotkanie z prawdziwym Koziołkiem Matołkiem to tylko niektóre z proponowanych atrakcji.

Loteria

Loteria promocyjna przygotowana przez nas to produkt szyty na miarę oczekiwań każdego klienta.

To opracowana koncepcja i dostosowana do potrzeb klienta mechanika działania. Przygotowanie merytoryczne i obsługa, stosowne dokumenty, system nagród i wszelkie rozwiązania techniczne.

Loterie w centrach handlowych to także materiały promocyjne i eventy towarzyszące losowaniu nagród.

Prosale

Akcje promocyjne i sprzedażowe kreowane i realizowane przez nas mają na celu zwiększenie realnej sprzedaży wśród najemców obiektu i zapoznanie rynku z nowym produktem lub usługą.

Pomagamy Państwu w kompleksowym przygotowaniu procesu aktywacji. Dobierzemy środek promocji i skutecznie przeprowadzimy akcję. Organizowane przez nas prosale w kreatywny sposób przyciągną uwagę najbardziej wymagającego klienta.

Każde wydarzenie wspieramy obsługą profesjonalnych animatorów, konferansjerów i Hostess. Na specjalne życzenie możemy przygotować wspaniałą oprawę artystyczną każdej akcji.

jesteś zainteresowany-/a?
skontaktuj się z nami!

Robert Fałdowski • tel. +48 792 815 294 • mail: r.faldowski@rekreatywagroup.pl

Łukasz Henschel • tel. +48 603 084 072 • mail: l.henschel@rekreatywagroup.pl