Wystawy

Wystawy to aktualnie najsilniejszy trend w branży i jedno z najlepszych wydarzeń aktywizujących sprzedaż. Pomożemy Ci wybrać wystawę, która będzie wspierać Twoje cele biznesowe, przygotujemy ją i wypromujemy.

Wystawy przyciągają tłumy, Klienci przyjadą z całej okolicy właśnie do Twojej Galerii.

WORLD ART- wystawa stworzona z klocków

Obcowanie z sztuką to przeżycie wielowymiarowe. Dlatego chcielibyśmy zaprezentować Państwu wyjątkową i niespotykaną wcześniej

w Polsce wystawę najznakomitszych obrazów świata wykonanych z popularnych klocków. Przedstawione na wystawie obrazy stanowią kwintesencję malarstwa z kraju i świata.

Nasza wystawa udowadnia, że klocki są nie tylko dla dzieci.

Zaginiony Świat Smoków

Zapraszamy Państwa do wspólnej podróży po zaginionym świecie smoków. Ta wyjątkowa wystawa wzbudza zachwyt na całym świecie, przyciąga zainteresowanie mediów, a przede wszystkim niezliczone grupy odwiedzających.

 

Wystawa motocykli

Na wystawie motocykli filmowych pokażemy niesamowite jednoślady znane z największych produkcji filmowych.

Nasza wystawa to nie tylko modele seryjne, na których jeździł James Bond czy Kapitan Ameryka, ale też wyjątkowe, futurystyczne pojazdy z takich hitów jak: Terminator, Mad Max, Ksiądz, Ghost Rider …

Tej wystawy nie może zabraknąć w Państwa planie eventowym. To prawdziwy hit!

Wystawa robotów filmowych

Twoją Galerię opanowały roboty z największych kinowych hitów wszechczasów: Terminator, Transformersy, Robocop i Giganci Ze Stali.

Wystawa przyciąga nie tylko fanów kina akcji, ale również najmłodszych, na których czekają warsztaty konstruowania robotów z LEGO Mindstorms oraz LEGO WeDo.

Wystawa dinozaurów

Dinozaury powróciły i zamieszkały w Twojej Galerii. 11 niesamowitych gadów przyciągnie i zachwyci zarówno dorosłych jak i dzieci. Odwiedzający chętnie zobaczą z bliska Allozaura oraz spróbują podejść do ogromnego T-Rexa.

Wystawa Tytus, Romek i A’Tomek

Kiedyś to były komiksy… westchnie niejeden odwiedzający i z nostalgią wspomni dzieciństwo. Ukochani dziecięcy bohaterowie się nie starzeją.

Najmłodsi zachęceni przez rodziców chętnie zanurzą się w świat stworzony przez Papcia Chmiela, zwłaszcza, że w trakcie wystawy będą mogli zobaczyć nie tylko komiks, ale również sprawdzić jak działa Wkrętacz, Wannolot czy Wykrywacz dobrego humoru.

jesteś zainteresowany-/a?
skontaktuj się z nami!

Robert Fałdowski • tel. +48 792 815 294 • mail: r.faldowski@rekreatywagroup.pl

Łukasz Henschel • tel. +48 603 084 072 • mail: l.henschel@rekreatywagroup.pl