Wystawy

Wystawy to aktualnie najsilniejszy trend w branży i jedno z najlepszych wydarzeń aktywizujących sprzedaż. Pomożemy Ci wybrać wystawę, która będzie wspierać Twoje cele biznesowe, przygotujemy ją i wypromujemy.

Wystawy przyciągają tłumy, Klienci przyjadą z całej okolicy właśnie do Twojej Galerii.

Zaginiony Świat Smoków

Zapraszamy Państwa do wspólnej podróży po zaginionym świecie smoków. Ta wyjątkowa wystawa wzbudza zachwyt na całym świecie, przyciąga zainteresowanie mediów, a przede wszystkim niezliczone grupy odwiedzających.

 

Wystawa motocykli

Na wystawie motocykli filmowych pokażemy niesamowite jednoślady znane z największych produkcji filmowych.

Nasza wystawa to nie tylko modele seryjne, na których jeździł James Bond czy Kapitan Ameryka, ale też wyjątkowe, futurystyczne pojazdy z takich hitów jak: Terminator, Mad Max, Ksiądz, Ghost Rider …

Tej wystawy nie może zabraknąć w Państwa planie eventowym. To prawdziwy hit!

Wystawa robotów filmowych

Twoją Galerię opanowały roboty z największych kinowych hitów wszechczasów: Terminator, Transformersy, Robocop i Giganci Ze Stali.

Wystawa przyciąga nie tylko fanów kina akcji, ale również najmłodszych, na których czekają warsztaty konstruowania robotów z LEGO Mindstorms oraz LEGO WeDo.

Wystawa dinozaurów

Dinozaury powróciły i zamieszkały w Twojej Galerii. 11 niesamowitych gadów przyciągnie i zachwyci zarówno dorosłych jak i dzieci. Odwiedzający chętnie zobaczą z bliska Allozaura oraz spróbują podejść do ogromnego T-Rexa.

Wystawa Tytus, Romek i A’Tomek

Kiedyś to były komiksy… westchnie niejeden odwiedzający i z nostalgią wspomni dzieciństwo. Ukochani dziecięcy bohaterowie się nie starzeją.

Najmłodsi zachęceni przez rodziców chętnie zanurzą się w świat stworzony przez Papcia Chmiela, zwłaszcza, że w trakcie wystawy będą mogli zobaczyć nie tylko komiks, ale również sprawdzić jak działa Wkrętacz, Wannolot czy Wykrywacz dobrego humoru.

jesteś zainteresowany-/a?
skontaktuj się z nami!

Robert Fałdowski • tel. +48 792 815 294 • mail: r.faldowski@rekreatywagroup.pl

Łukasz Henschel • tel. +48 603 084 072 • mail: l.henschel@rekreatywagroup.pl